úspěchy

Umístění na ZOH

30. místo – Lejsek Michael
30. místo – Čežíková Anna
16. místo – dvojice Vejdělek Filip – Pěkný Zdeněk
10. místo – družstvo

21. místo – Hyman Ondřej
27. místo – Nosková Tereza
13. místo – dvojice Brož Lukáš – Brož Antonín
18. místo – dvojice Kvíčala Matěj – Kudera Jaromír
12. místo – družstvo

25. místo – Hyman Ondřej
24. místo – Kotenová Vendula
13. místo – dvojice Brož Lukáš – Brož Antonín
9. místo – družstvo

25. místo – Hyman Ondřej
28. místo – Hyman Jakub
18. místo – dvojice Jíra Luboš – Kvíčala Matěj

27. místo – Hyman Jakub
16. místo – dvojice Brož Lukáš – Brož Antonín

30. místo – Kvíčala Michal
19. místo – Jeriová Markéta

19. místo – Urban Petr
17. místo – Matěchová Petra
20. místo – Kohoutek Jan
15. místo – dvojice Urban Petr – Kohoutek Jan

16. místo – Urban Petr
21. místo – Jíra Luboš
13. místo – dvojice Urban Petr – Jíra Luboš

12. místo – Jasenčáková Mária
18. místo – Foerster Martin
23. místo – Ptáčník Stanislav
14. místo – dvojice Ptáčník Stanislav – Foerster Martin

9. místo – Jasenčáková Mária
10. místo – Zeman Jindřich
8. místo – dvojice Zeman Jindřich – Resl Vladimír

14. místo – Ptáčník Stanislav
18. místo – Zeman Jindřich
23. místo – Resl Vladimír
10. místo – Beldová – Spálenská Dana
6. místo – dvojice Zeman Jindřich – Resl Vladimír

15. místo – Hamřík Jan
20. místo – Halíř František
24. místo – Urban Horst
27. místo – Urban Roland
6. místo – Beldová Dana
11. místo – Hatlová Olina
12. místo – dvojice Urban Horst – Urban Roland
14. místo – dvojice Hamřík Jan – Halíř František

10. místo – Hamřík Jan
12. místo – Urban Horst
24. místo – Hujer Jiří
6. místo – Tylová Oldřiška
8. místo – dvojice Hamřík Jan – Hujer Jiří
12. místo – dvojice Urban Horst – Urban Roland

Sáňkaři ČR

Mistrovství světa juniorů:

25. místo – Vepřovský Jakub
18. místo – Vejdělková Anna
27. místo – Nováková Markéta
29. místo – Jansová Lucie
10. místo – dvojice Nováková M. – Vejdělková A.
11. místo – družstvo

Mistrovství Evropy juniorů:

15. místo – Vepřovský Jakub
16. místo – Jansová Lucie
11. místo – dvojice Nováková M. – Vejdělková A.
9. místo – družstvo

Mistrovství Evropy:

19. místo – dvojice Vejdělek F. – Pěkný Z.

Mistrovství světa:

30. místo – Lejsek Michael

Mistrovství Evropy:

31. místo – Lejsek Michael
17. místo – dvojice Vejdělek F. – Pěkný Z.

Mistrovství světa U23:

10. místo – Lejsek Michael

Mistrovství Evropy U23:

13. místo – Lejsek Michael
6. místo – dvojice Vejdělek F. – Pěkný Z.

Mistrovství světa juniorů:

24. místo – Čežík Jan
23. místo – Maršíková Michaela
34. místo – Čežíková Anna
16. místo – dvojice Nováková M. – Vejdělková A.
9. místo – družstvo

Mistrovství Evropy juniorů:

10. místo – Čežík Jan
18. místo – Maršíková Michaela

Mistrovství světa:

29. místo – Lejsek Michael
23. místo – Maršíková Michaela
18. místo – dvojice Vejdělek F. – Pěkný Z.
9. místo – družstvo

Mistrovství Evropy:

28. místo – Čežík Jan
32. místo – Lejsek Michael
23. místo – Maršíková Michaela
16. místo – dvojice Vejdělek F. – Pěkný Z.
9. místo – družstvo

Mistrovství světa U23:

8. místo – Lejsek Michael
12. místo – Maršíková Michaela
5. místo – dvojice Vejdělek F. – Pěkný Z.

Mistrovství Evropy U23:

8. místo – Čežík Jan
12. místo – Lejsek Michael
13. místo – Maršíková Michaela
5. místo – dvojice Vejdělek F. – Pěkný Z.

Mistrovství světa juniorů:

22. místo – Čežík Jan
15. místo – Maršíková Michaela
34. místo – Vejdělková Anna
39. místo – Nováková Markéta
52. místo – Čežíková Anna
19. místo – dvojice Nováková M. – Vejdělková A.
9. místo – družstvo

Mistrovství Evropy juniorů:

15. místo – Čežík Jan
12. místo – Maršíková Michaela
10. místo – družstvo (+ MDA dvojice)

Mistrovství světa:

32. místo – Lejsek Michael

Mistrovství Evropy:

24. místo – Lejsek Michael
12. místo – dvojice Vejdělek F. – Pěkný Z.

Mistrovství světa U23:

12. místo – Lejsek Michael

Mistrovství světa juniorů:

20. místo – Lejsek Michael
24. místo – Maršíková Michaela
30. místo – Mizerová Kateřina
15. místo – dvojice Vejdělek F. – Zdeněk P.
11. místo – družstvo

Mistrovství Evropy juniorů:

16. místo – Lejsek Michael
22. místo – Maršíková Michaela
19. místo – Mizerová Kateřina
9. místo – dvojice Vejdělek F. – Zdeněk P.
7. místo – družstvo

Mistrovství Evropy:

18. místo – Hyman Ondřej
20. místo – Nosková Tereza
13. místo – dvojice Brož L. – Brož A.
15. místo – dvojice Kvíčala M. – Kudera J.

Mistrovství světa juniorů:

21. místo – Mizera Tomáš
23. místo – Lejsek Michael
24. místo – Mizerová Kateřina
12. místo – dvojice Vejdělek F. – Zdeněk P.
9. místo – družstvo

Mistrovství Evropy juniorů:

17. místo – Lejsek Michael
19. místo – Mizera Tomáš
18. místo – Maršíková Michaela
20. místo – Nosková Tereza
22. místo – Mizerová Kateřina
15. místo – dvojice Vejdělek F. – Zdeněk P.
9. místo – družstvo

Mistrovství světa:

32. místo – Hyman Ondřej
39. místo – Nosková Tereza
12. místo – dvojice Brož L. – Brož A.
23. místo – dvojice Kvíčala M. – Kudera J.
9. místo – družstvo

Mistrovství Evropy:

21. místo – Hyman Ondřej
22. místo – Nosková Tereza
10. místo – dvojice Brož L. – Brož A.
6. místo – družstvo

Mistrovství světa U23:

19. místo – Nosková Tereza

Mistrovství světa juniorů:

33. místo – Lejsek Michael
37. místo – Mizera Tomáš
15. místo – Mizerová Kateřina
20. místo – Maršíková Michaela

Mistrovství Evropy juniorů:

16. místo – Mizera Tomáš
19. místo – Lejsek Michael
15. místo – Maršíková Michaela
16. místo – Mizerová Kateřina
10. místo – dvojice Vejdělek Filip – Pěkný Zdeněk

Mistrovství světa:

26. místo – Hyman Ondřej
31. místo – Nosková Tereza
14. místo – dvoje Brož L. – Brož A.
16. místo – dvojice Kvíčala M. – Kudera J.
11. místo – družstvo

Mistrovství Evropy:

19. místo – Hyman Ondřej
25. místo – Nosková Tereza
9. místo – dvojice Brož L. – Brož A.
12. místo – dvojice Kvíčala M. – Kudera J.

Mistrovství světa U23:

13. místo – Nosková Tereza

Mistrovství světa juniorů:

28. místo – Nitsche Kristián
24. místo – Mizerová Kateřina
28. místo – Maršíková Eliška

Mistrovství Evropy juniorů:

18. místo – Kristián Nitsche

Mistrovství světa:

21. místo – Hyman Ondřej
12. místo – dvojice Brož L. – Brož A.
13. místo – dvojice Kvíčala M. – Kudera J.

Mistrovství Evropy:

19. místo –  Hyman Ondřej
9. místo – dvojice Brož L. – Brož A.
11. místo – dvojice Kvíčala M. – Kudera J.

Mistrovství světa juniorů:

29. místo – Nitsche Kristián
29. místo – Nosková Tereza

Mistrovství Evropy juniorů:

17. místo – Nitsche Kristián
14. místo – Nosková Tereza

Mistrovství Evropy:

20. místo – Hyman Ondřej
9. místo – dvojice Brož L. – Brož A.
13. místo – dvojice Kvíčala M. – Kudera J.

Mistrovství světa juniorů:

22. místo – Kotenová Vendula

Mistrovství Evropy juniorů:

16. místo – Kotenová Vendula
19. místo – Nosková Tereza

Mistrovství světa:

19. místo – Hyman Ondřej
15. místo – dvojice Brož L. – Brož A.
17. místo – dvojice Kvíčala M. – Kudera J.

Mistrovství Evropy:

22. místo – Hyman Ondřej
6. místo – dvojice Brož L. – Brož A.

Mistrovství světa juniorů:

22. místo – Kotenová Vendula

Mistrovství Evropy juniorů:

17. místo – Kotenová Vendula
23. místo – Nosková Tereza

Mistrovství světa:

23. místo – Hyman Ondřej
15. místo – dvojice Brož L. – Brož A.
23. místo – dvojice Kvíčala M. – Kudera J.

Mistrovství Evropy:

15. místo – Hyman Ondřej
8. místo – dvojice Brož L. – Brož A.

Mistrovství světa juniorů:

31. místo – Kotenová Vendula 
33. místo – Patrmanová Anna 

Mistrovství světa:

29. místo – Hyman Ondřej 
16. místodvojice Brož L. – Brož A. 

Mistrovství světa juniorů:

29. místo – Kudera Jaromír 
31. místo – Hainc Jan
41. místo – Kotenová Vendula 
43. místo – Pillerová Klára 
18. místodvojice Hainc J.- Kudera J.

Mistrovství Evropy:

24. místoHyman Ondřej
32. místo – Hyman Jakub
19. místo – Kaprasová Petra 
12. místo – dvojice Brož L. – Brož A.
15. místo – dvojice Jíra L. – Kvíčala M.
6. místodružstvo 

Mistrovství světa juniorů:

20. místo – Kvíčala Matěj
23. místo – Jíra Luboš
4. místo – dvojice Jíra L. – Kvíčala M.

Mistrovství světa:

34. místo – Hyman Ondřej
36. místo – Hyman Jakub
12. místo – dvojice Brož L. – Brož A.

Mistrovství světa juniorů:

23. místo – Kvíčala Matěj
25. místo – Jíra Luboš
20. místo – Revajová Tereza
13. místo – dvojice Jíra L. – Kvíčala M.

Mistrovství světa:

29. místo – Hyman Ondřej
30. místo – Hyman Jakub
29. místo – Kaprasová Petra
20. místo – dvojice Brož L. – Brož A.

Mistrovství Evropy:

24. místo – Hyman Jakub
16. místo – dvojice Brož L. – Brož A.

Mistrovství světa juniorů:

20. místo – Kvíčala Matěj
8. místo – dvojice Jíra Luboš – Kvíčala Matěj

Mistrovství světa:

31. místo – Hyman Jakub
34. místo – Brož Lukáš
37. místo – Hyman Ondřej
19. místo – dvojice Brož L. – Brož A.
9. místo – družstvo

Mistrovství světa juniorů:

12. místo – dvojice Hyman O. – Bujárek J.

Mistrovství Evropy:

14. místo – dvojice Brož L. – Brož A.

1. světový pohár juniorů:

4. místo – dvojice Hyman O. – Bujárek J.
5. místo – dvojice Jíra L. – Kvíčala M.

2. světový pohár juniorů:

7. místo – dvojice Hyman O. – Bujárek J.
8. místo – dvojice Jíra L. – Kvíčala M.

3. světový pohár juniorů:

6. místo – Brož Lukáš
4. místo – dvojice Hyman O. – Bujárek J.
6. místo – dvojice Brož L. – Brož A.
8. místo – dvojice Hyman O. – Hofman T.

4. světový pohár juniorů:

6. místo – Brož Lukáš

5. světový pohár juniorů:

3. místo – Brož Lukáš
7. místo – dvojice Hyman O. – Bujárek J.
9. místo – dvojice Jíra L. – Kvíčala M.
7. místo – dvojice Brož L. – Brož A.

6. světový pohár juniorů:

6. místo – Brož Lukáš
6. místo – dvojice Brož L. – Brož A.
10. místo – dvojice Hyman O. – Hofman T.
9. místo – dvojice Hyman O. – Bujárek J.

5. světový pohár:

9. místo – Jeriová Markéta

6. světový pohár:

11. místo – Jeriová Markéta

Mistrovství světa juniorů:

12. místo – dvojice Brož L. – Brož A.

2. světový pohár juniorů:

4. místo – Brož Lukáš
6. místo – dvojice Hyman O. – Hofman T.

1. světový pohár:

12. místo – Jeriová Markéta

1. světový pohár juniorů:

6. místo – dvojice Brož L. – Brož A.
7. místo – dvojice Hyman – Hofman T.

2. světový pohár juniorů:

8. místo – dvojice Brož L. – Brož A.

3. světový pohár juniorů:

8. místo – dvojice Brož L. – Brož A.

5. světový pohár juniorů:

9. místo – dvojice Brož L. – Brož A.

Mistrovství světa juniorů:

12. místo – dvojice Brož L. – Babka A.

1.světový pohár juniorů:

6. místo – dvojice Brož L. – Brož A. 

4. světový pohár juniorů:

13. místo – Jeriová Markéta
10. místo – dvojice Brož L. – Babka A.
9. místo – dvojice Hyman O. – Hofman T. 

1. světový pohár juniorů: 

7. místo – dvojice Brož L. – Babka A. 

2. světový pohár juniorů:

9. místo – Brož Lukáš
10. místo – dvojice Brož L. – Babka A. 

3. světový pohár juniorů:

6. místo – dvojice Brož L. – Babka A. 

1. světový pohár juniorů:

9. místo – dvojice Brož L. – Babka A.

2. světový pohár juniorů:

7. místo – Dolák Jan

3. světový pohár juniorů:

4. místo – dvojice Říha – Drešer
8. místo – dvojice Brož L. – Babka A.

4. světový pohár juniorů:

9. místo – dvojice Drešer – Babka

5. světový pohár juniorů:

10. místo – Pavlovičová Žaneta
10. místo – dvojice Drešer – Babka

Mistrovství světa juniorů:

11. místo – Kvíčala Michal
15. místo – dvojice Říha – Drešer

1. světový pohár juniorů:

4. místo – dvojice Říha – Drešer

2. světový pohár juniorů:

4. místo – dvojice Říha – Drešer

6. světový pohár:

12. místo – Jeriová Markéta  

7. světový pohár: 

9. místo – Jeriová Markéta  

Mistrovství světa juniorů:

11. místo – Pekař František

Mistrovství světa juniorů:

12. místo – Špalková Kateřina
5. místo – dvojice Voženílek – Kysela

Mistrovství světa juniorů:

6. místo – dvojice Voženílek – Kysela

Sáňkaři ČSFR

Mistrovství světa juniorů:

1. místo – dvojice Pekař – Duchek

Světový pohár juniorů:

2. místo – dvojice Pekař – Duchek
10. místo – dvojice Bakala – Kraus

Světový pohár juniorů:

6. místo – dvojice Pekař –Duchek

Mistrovství světa:

12. místo – Matěchová Petra

Mistrovství světa juniorů:

2. místo – Kohoutek Jan
10. místo – Matěchová Petra
8. místo – dvojice Urban – Kohoutek

Sáňkaři ČSR

Mistrovství Evropy:

1. místo – Preissler Bedřich
3. místo – Jeschek Gustav
2. místo – Grasslová Waltraud
3. místo – Finková Hani
3. místo – dvojice Hermann – Kraus

Mistrovství Evropy:

2. místo – Grasslová Waltraud
3. místo – Finková Hani
3. místo – dvojice Maschke – Grundmann

Mistrovství Evropy:

3. místo – Porsche Schinke
1. místo – Finková Hani

Mistrovství Evropy:

3. místo – Porsche Schinke
1. místo – Finková Hani
2. místo – Reimannová Adele
2. místo – dvojice Hermann – Maschke
3. místo – dvojice Heller – Kraus

Sáňkaři ČSSR

Mistrovství Evropy juniorů:

4. místo – Matěchová Petra

Mistrovství Evropy juniorů:

6. místo – dvojice Vrbata – Förster

Mistrovství světa juniorů:

5. místo – dvojice Vzorek – Jíra

Mistrovství Evropy:

4. místo – Jasenčáková Mária

Mistrovství Evropy juniorů:

1. místo – dvojice Bím – Kraus

Mistrovství Evropy juniorů:

3. místo – dvojice Strnad – Kinzel

Mistrovství Evropy:

6. místo – dvojice Zeman Jindřich – Resl Vladimír

Světový pohár:

4. místo – dvojice Zeman Jindřich – Resl Vladimír

Mistrovství světa:

7. místo – dvojice Zeman Jindřich – Resl Vladimír

Mistrovství Evropy:

6. místo – dvojice Zeman Jindřich – Resl Vladimír

Světový pohár:

4. místo – dvojice Zeman Jindřich – Resl Vladimír

Mistrovství světa:

8. místo – dvojice Zeman – Resl

Mistrovství Evropy:

3. místo – dvojice Zeman – Resl

Mistrovství Evropy:

6. místo – dvojice Zeman – Resl

Mistrovství světa:

3. místo – Beldová – Spálenská Dana

Mistrovství Evropy:

10. místo – dvojice Zeman – Resl

Mistrovství Evropy juniorů:

2. místo – Lánská Dáša

Mistrovství Evropy juniorů:

2. místo – Beldová Dana
5. místo – Halíř František

Mistrovství Evropy juniorů:

1. místo – Beldová Dana

ZOH:

6. místo – Beldová Dana

Mistrovství Evropy juniorů:

3. místo – dvojice Navrátil – Janata

Mistrovství světa:

4. místo Urban Horst

Mistrovství světa:

3. místo – dvojice Novotný – Škrabálek

Umístění na ZOH

30. místo – Lejsek Michael
30. místo – Čežíková Anna
16. místo – dvojice Vejdělek Filip – Pěkný Zdeněk
10. místo – družstvo

21. místo – Hyman Ondřej
27. místo – Nosková Tereza
13. místo – dvojice Brož Lukáš – Brož Antonín
18. místo – dvojice Kvíčala Matěj – Kudera Jaromír
12. místo – družstvo

25. místo – Hyman Ondřej
24. místo – Kotenová Vendula
13. místo – dvojice Brož Lukáš – Brož Antonín
9. místo – družstvo

25. místo – Hyman Ondřej
28. místo – Hyman Jakub
18. místo – dvojice Jíra Luboš – Kvíčala Matěj

27. místo – Hyman Jakub
16. místo – dvojice Brož Lukáš – Brož Antonín

30. místo – Kvíčala Michal
19. místo – Jeriová Markéta

19. místo – Urban Petr
17. místo – Matěchová Petra
20. místo – Kohoutek Jan
15. místo – dvojice Urban Petr – Kohoutek Jan

16. místo – Urban Petr
21. místo – Jíra Luboš
13. místo – dvojice Urban Petr – Jíra Luboš

12. místo – Jasenčáková Mária
18. místo – Foerster Martin
23. místo – Ptáčník Stanislav
14. místo – dvojice Ptáčník Stanislav – Foerster Martin

9. místo – Jasenčáková Mária
10. místo – Zeman Jindřich
8. místo – dvojice Zeman Jindřich – Resl Vladimír

14. místo – Ptáčník Stanislav
18. místo – Zeman Jindřich
23. místo – Resl Vladimír
10. místo – Beldová – Spálenská Dana
6. místo – dvojice Zeman Jindřich – Resl Vladimír

15. místo – Hamřík Jan
20. místo – Halíř František
24. místo – Urban Horst
27. místo – Urban Roland
6. místo – Beldová Dana
11. místo – Hatlová Olina
12. místo – dvojice Urban Horst – Urban Roland
14. místo – dvojice Hamřík Jan – Halíř František

10. místo – Hamřík Jan
12. místo – Urban Horst
24. místo – Hujer Jiří
6. místo – Tylová Oldřiška
8. místo – dvojice Hamřík Jan – Hujer Jiří
12. místo – dvojice Urban Horst – Urban Roland

Sáňkaři ČR

Mistrovství světa juniorů:

25. místo – Vepřovský Jakub
18. místo – Vejdělková Anna
27. místo – Nováková Markéta
29. místo – Jansová Lucie
10. místo – dvojice Nováková M. – Vejdělková A.
11. místo – družstvo

Mistrovství Evropy juniorů:

15. místo – Vepřovský Jakub
16. místo – Jansová Lucie
11. místo – dvojice Nováková M. – Vejdělková A.
9. místo – družstvo

Mistrovství Evropy:

19. místo – dvojice Vejdělek F. – Pěkný Z.

Mistrovství světa:

30. místo – Lejsek Michael

Mistrovství Evropy:

31. místo – Lejsek Michael
17. místo – dvojice Vejdělek F. – Pěkný Z.

Mistrovství světa U23:

10. místo – Lejsek Michael

Mistrovství Evropy U23:

13. místo – Lejsek Michael
6. místo – dvojice Vejdělek F. – Pěkný Z.

Mistrovství světa juniorů:

24. místo – Čežík Jan
23. místo – Maršíková Michaela
34. místo – Čežíková Anna
16. místo – dvojice Nováková M. – Vejdělková A.
9. místo – družstvo

Mistrovství Evropy juniorů:

10. místo – Čežík Jan
18. místo – Maršíková Michaela

Mistrovství světa:

29. místo – Lejsek Michael
23. místo – Maršíková Michaela
18. místo – dvojice Vejdělek F. – Pěkný Z.
9. místo – družstvo

Mistrovství Evropy:

28. místo – Čežík Jan
32. místo – Lejsek Michael
23. místo – Maršíková Michaela
16. místo – dvojice Vejdělek F. – Pěkný Z.
9. místo – družstvo

Mistrovství světa U23:

8. místo – Lejsek Michael
12. místo – Maršíková Michaela
5. místo – dvojice Vejdělek F. – Pěkný Z.

Mistrovství Evropy U23:

8. místo – Čežík Jan
12. místo – Lejsek Michael
13. místo – Maršíková Michaela
5. místo – dvojice Vejdělek F. – Pěkný Z.

Mistrovství světa juniorů:

22. místo – Čežík Jan
15. místo – Maršíková Michaela
34. místo – Vejdělková Anna
39. místo – Nováková Markéta
52. místo – Čežíková Anna
19. místo – dvojice Nováková M. – Vejdělková A.
9. místo – družstvo

Mistrovství Evropy juniorů:

15. místo – Čežík Jan
12. místo – Maršíková Michaela
10. místo – družstvo (+ MDA dvojice)

Mistrovství světa:

32. místo – Lejsek Michael

Mistrovství Evropy:

24. místo – Lejsek Michael
12. místo – dvojice Vejdělek F. – Pěkný Z.

Mistrovství světa U23:

12. místo – Lejsek Michael

Mistrovství světa juniorů:

20. místo – Lejsek Michael
24. místo – Maršíková Michaela
30. místo – Mizerová Kateřina
15. místo – dvojice Vejdělek F. – Zdeněk P.
11. místo – družstvo

Mistrovství Evropy juniorů:

16. místo – Lejsek Michael
22. místo – Maršíková Michaela
19. místo – Mizerová Kateřina
9. místo – dvojice Vejdělek F. – Zdeněk P.
7. místo – družstvo

Mistrovství Evropy:

18. místo – Hyman Ondřej
20. místo – Nosková Tereza
13. místo – dvojice Brož L. – Brož A.
15. místo – dvojice Kvíčala M. – Kudera J.

Mistrovství světa juniorů:

21. místo – Mizera Tomáš
23. místo – Lejsek Michael
24. místo – Mizerová Kateřina
12. místo – dvojice Vejdělek F. – Zdeněk P.
9. místo – družstvo

Mistrovství Evropy juniorů:

17. místo – Lejsek Michael
19. místo – Mizera Tomáš
18. místo – Maršíková Michaela
20. místo – Nosková Tereza
22. místo – Mizerová Kateřina
15. místo – dvojice Vejdělek F. – Zdeněk P.
9. místo – družstvo

Mistrovství světa:

32. místo – Hyman Ondřej
39. místo – Nosková Tereza
12. místo – dvojice Brož L. – Brož A.
23. místo – dvojice Kvíčala M. – Kudera J.
9. místo – družstvo

Mistrovství Evropy:

21. místo – Hyman Ondřej
22. místo – Nosková Tereza
10. místo – dvojice Brož L. – Brož A.
6. místo – družstvo

Mistrovství světa U23:

19. místo – Nosková Tereza

Mistrovství světa juniorů:

33. místo – Lejsek Michael
37. místo – Mizera Tomáš
15. místo – Mizerová Kateřina
20. místo – Maršíková Michaela

Mistrovství Evropy juniorů:

16. místo – Mizera Tomáš
19. místo – Lejsek Michael
15. místo – Maršíková Michaela
16. místo – Mizerová Kateřina
10. místo – dvojice Vejdělek Filip – Pěkný Zdeněk

Mistrovství světa:

26. místo – Hyman Ondřej
31. místo – Nosková Tereza
14. místo – dvoje Brož L. – Brož A.
16. místo – dvojice Kvíčala M. – Kudera J.
11. místo – družstvo

Mistrovství Evropy:

19. místo – Hyman Ondřej
25. místo – Nosková Tereza
9. místo – dvojice Brož L. – Brož A.
12. místo – dvojice Kvíčala M. – Kudera J.

Mistrovství světa U23:

13. místo – Nosková Tereza

Mistrovství světa juniorů:

28. místo – Nitsche Kristián
24. místo – Mizerová Kateřina
28. místo – Maršíková Eliška

Mistrovství Evropy juniorů:

18. místo – Kristián Nitsche

Mistrovství světa:

21. místo – Hyman Ondřej
12. místo – dvojice Brož L. – Brož A.
13. místo – dvojice Kvíčala M. – Kudera J.

Mistrovství Evropy:

19. místo –  Hyman Ondřej
9. místo – dvojice Brož L. – Brož A.
11. místo – dvojice Kvíčala M. – Kudera J.

Mistrovství světa juniorů:

29. místo – Nitsche Kristián
29. místo – Nosková Tereza

Mistrovství Evropy juniorů:

17. místo – Nitsche Kristián
14. místo – Nosková Tereza

Mistrovství Evropy:

20. místo – Hyman Ondřej
9. místo – dvojice Brož L. – Brož A.
13. místo – dvojice Kvíčala M. – Kudera J.

Mistrovství světa juniorů:

22. místo – Kotenová Vendula

Mistrovství Evropy juniorů:

16. místo – Kotenová Vendula
19. místo – Nosková Tereza

Mistrovství světa:

19. místo – Hyman Ondřej
15. místo – dvojice Brož L. – Brož A.
17. místo – dvojice Kvíčala M. – Kudera J.

Mistrovství Evropy:

22. místo – Hyman Ondřej
6. místo – dvojice Brož L. – Brož A.

Mistrovství světa juniorů:

22. místo – Kotenová Vendula

Mistrovství Evropy juniorů:

17. místo – Kotenová Vendula
23. místo – Nosková Tereza

Mistrovství světa:

23. místo – Hyman Ondřej
15. místo – dvojice Brož L. – Brož A.
23. místo – dvojice Kvíčala M. – Kudera J.

Mistrovství Evropy:

15. místo – Hyman Ondřej
8. místo – dvojice Brož L. – Brož A.

Mistrovství světa juniorů:

31. místo – Kotenová Vendula 
33. místo – Patrmanová Anna 

Mistrovství světa:

29. místo – Hyman Ondřej 
16. místodvojice Brož L. – Brož A. 

Mistrovství světa juniorů:

29. místo – Kudera Jaromír 
31. místo – Hainc Jan
41. místo – Kotenová Vendula 
43. místo – Pillerová Klára 
18. místodvojice Hainc J.- Kudera J.

Mistrovství Evropy:

24. místoHyman Ondřej
32. místo – Hyman Jakub
19. místo – Kaprasová Petra 
12. místo – dvojice Brož L. – Brož A.
15. místo – dvojice Jíra L. – Kvíčala M.
6. místodružstvo 

Mistrovství světa juniorů:

20. místo – Kvíčala Matěj
23. místo – Jíra Luboš
4. místo – dvojice Jíra L. – Kvíčala M.

Mistrovství světa:

34. místo – Hyman Ondřej
36. místo – Hyman Jakub
12. místo – dvojice Brož L. – Brož A.

Mistrovství světa juniorů:

23. místo – Kvíčala Matěj
25. místo – Jíra Luboš
20. místo – Revajová Tereza
13. místo – dvojice Jíra L. – Kvíčala M.

Mistrovství světa:

29. místo – Hyman Ondřej
30. místo – Hyman Jakub
29. místo – Kaprasová Petra
20. místo – dvojice Brož L. – Brož A.

Mistrovství Evropy:

24. místo – Hyman Jakub
16. místo – dvojice Brož L. – Brož A.

Mistrovství světa juniorů:

20. místo – Kvíčala Matěj
8. místo – dvojice Jíra Luboš – Kvíčala Matěj

Mistrovství světa:

31. místo – Hyman Jakub
34. místo – Brož Lukáš
37. místo – Hyman Ondřej
19. místo – dvojice Brož L. – Brož A.
9. místo – družstvo

Mistrovství světa juniorů:

12. místo – dvojice Hyman O. – Bujárek J.

Mistrovství Evropy:

14. místo – dvojice Brož L. – Brož A.

1. světový pohár juniorů:

4. místo – dvojice Hyman O. – Bujárek J.
5. místo – dvojice Jíra L. – Kvíčala M.

2. světový pohár juniorů:

7. místo – dvojice Hyman O. – Bujárek J.
8. místo – dvojice Jíra L. – Kvíčala M.

3. světový pohár juniorů:

6. místo – Brož Lukáš
4. místo – dvojice Hyman O. – Bujárek J.
6. místo – dvojice Brož L. – Brož A.
8. místo – dvojice Hyman O. – Hofman T.

4. světový pohár juniorů:

6. místo – Brož Lukáš

5. světový pohár juniorů:

3. místo – Brož Lukáš
7. místo – dvojice Hyman O. – Bujárek J.
9. místo – dvojice Jíra L. – Kvíčala M.
7. místo – dvojice Brož L. – Brož A.

6. světový pohár juniorů:

6. místo – Brož Lukáš
6. místo – dvojice Brož L. – Brož A.
10. místo – dvojice Hyman O. – Hofman T.
9. místo – dvojice Hyman O. – Bujárek J.

5. světový pohár:

9. místo – Jeriová Markéta

6. světový pohár:

11. místo – Jeriová Markéta

Mistrovství světa juniorů:

12. místo – dvojice Brož L. – Brož A.

2. světový pohár juniorů:

4. místo – Brož Lukáš
6. místo – dvojice Hyman O. – Hofman T.

1. světový pohár:

12. místo – Jeriová Markéta

1. světový pohár juniorů:

6. místo – dvojice Brož L. – Brož A.
7. místo – dvojice Hyman – Hofman T.

2. světový pohár juniorů:

8. místo – dvojice Brož L. – Brož A.

3. světový pohár juniorů:

8. místo – dvojice Brož L. – Brož A.

5. světový pohár juniorů:

9. místo – dvojice Brož L. – Brož A.

Mistrovství světa juniorů:

12. místo – dvojice Brož L. – Babka A.

1.světový pohár juniorů:

6. místo – dvojice Brož L. – Brož A. 

4. světový pohár juniorů:

13. místo – Jeriová Markéta
10. místo – dvojice Brož L. – Babka A.
9. místo – dvojice Hyman O. – Hofman T. 

1. světový pohár juniorů: 

7. místo – dvojice Brož L. – Babka A. 

2. světový pohár juniorů:

9. místo – Brož Lukáš
10. místo – dvojice Brož L. – Babka A. 

3. světový pohár juniorů:

6. místo – dvojice Brož L. – Babka A. 

1. světový pohár juniorů:

9. místo – dvojice Brož L. – Babka A.

2. světový pohár juniorů:

7. místo – Dolák Jan

3. světový pohár juniorů:

4. místo – dvojice Říha – Drešer
8. místo – dvojice Brož L. – Babka A.

4. světový pohár juniorů:

9. místo – dvojice Drešer – Babka

5. světový pohár juniorů:

10. místo – Pavlovičová Žaneta
10. místo – dvojice Drešer – Babka

Mistrovství světa juniorů:

11. místo – Kvíčala Michal
15. místo – dvojice Říha – Drešer

1. světový pohár juniorů:

4. místo – dvojice Říha – Drešer

2. světový pohár juniorů:

4. místo – dvojice Říha – Drešer

6. světový pohár:

12. místo – Jeriová Markéta  

7. světový pohár: 

9. místo – Jeriová Markéta  

Mistrovství světa juniorů:

11. místo – Pekař František

Mistrovství světa juniorů:

12. místo – Špalková Kateřina
5. místo – dvojice Voženílek – Kysela

Mistrovství světa juniorů:

6. místo – dvojice Voženílek – Kysela

Sáňkaři ČSFR

Mistrovství světa juniorů:

1. místo – dvojice Pekař – Duchek

Světový pohár juniorů:

2. místo – dvojice Pekař – Duchek
10. místo – dvojice Bakala – Kraus

Světový pohár juniorů:

6. místo – dvojice Pekař –Duchek

Mistrovství světa:

12. místo – Matěchová Petra

Mistrovství světa juniorů:

2. místo – Kohoutek Jan
10. místo – Matěchová Petra
8. místo – dvojice Urban – Kohoutek

Sáňkaři ČSR

Mistrovství Evropy juniorů:

4. místo – Matěchová Petra

Mistrovství Evropy juniorů:

6. místo – dvojice Vrbata – Förster

Mistrovství světa juniorů:

5. místo – dvojice Vzorek – Jíra

Mistrovství Evropy:

4. místo – Jasenčáková Mária

Mistrovství Evropy juniorů:

1. místo – dvojice Bím – Kraus

Mistrovství Evropy juniorů:

3. místo – dvojice Strnad – Kinzel

Mistrovství Evropy:

6. místo – dvojice Zeman Jindřich – Resl Vladimír

Světový pohár:

4. místo – dvojice Zeman Jindřich – Resl Vladimír

Mistrovství světa:

7. místo – dvojice Zeman Jindřich – Resl Vladimír

Mistrovství Evropy:

6. místo – dvojice Zeman Jindřich – Resl Vladimír

Světový pohár:

4. místo – dvojice Zeman Jindřich – Resl Vladimír

Mistrovství světa:

8. místo – dvojice Zeman – Resl

Mistrovství Evropy:

3. místo – dvojice Zeman – Resl

Mistrovství Evropy:

6. místo – dvojice Zeman – Resl

Mistrovství světa:

3. místo – Beldová – Spálenská Dana

Mistrovství Evropy:

10. místo – dvojice Zeman – Resl

Mistrovství Evropy juniorů:

2. místo – Lánská Dáša

Mistrovství Evropy juniorů:

2. místo – Beldová Dana
5. místo – Halíř František

Mistrovství Evropy juniorů:

1. místo – Beldová Dana

ZOH:

6. místo – Beldová Dana

Mistrovství Evropy juniorů:

3. místo – dvojice Navrátil – Janata

Mistrovství světa:

4. místo Urban Horst

Mistrovství světa:

3. místo – dvojice Novotný – Škrabálek

Sáňkaři ČSSR

Mistrovství Evropy juniorů:

4. místo – Matěchová Petra

Mistrovství Evropy juniorů:

6. místo – dvojice Vrbata – Förster

Mistrovství světa juniorů:

5. místo – dvojice Vzorek – Jíra

Mistrovství Evropy:

4. místo – Jasenčáková Mária

Mistrovství Evropy juniorů:

1. místo – dvojice Bím – Kraus

Mistrovství Evropy juniorů:

3. místo – dvojice Strnad – Kinzel

Mistrovství Evropy:

3. místo – dvojice Zeman – Resl

Mistrovství světa:

3. místo – Beldová – Spálenská Dana

Mistrovství Evropy juniorů:

2. místo – Lánská Dáša

Mistrovství Evropy juniorů:

2. místo – Beldová Dana
5. místo – Halíř František

Mistrovství Evropy juniorů:

1. místo – Beldová Dana

ZOH:

6. místo – Beldová Dana

Mistrovství Evropy juniorů:

3. místo – dvojice Navrátil – Janata

Mistrovství světa:

4. místo Urban Horst

Mistrovství světa:

3. místo – dvojice Novotný – Škrabálek

© Copyright - Českomoravská sáňkařská asociace, z. s.